Ľudia pre Malacky » Primátori Záhoria chcú v práci pokračovať

Krátke správy

02.10.2018
Na Písnikoch sa začalo so stavebnými prácami. V súčasnosti si sieťari opravujú prípojky. V piatok 5. októbra sa začne s frézovaním starého asfaltu. Od pondelka 8. októbra sa začnú práce na pokladaní obrubníkov, ktoré doteraz na ulici neboli. Prosíme obyvateľov o trpezlivosť a pochopenie pri dočasných obmedzeniach.

12.09.2018
V Malackách kandidujú na post primátora mesta 3 kandidáti a na 18 poslaneckých miest sa o dôveru vo voľbe poslancov uchádza 31 kandidátov.


» Archív krátkych správ

Inzercia

Ordinačné hodiny

Posledné komentáre

to: zdena15.10.2018
Rekonštrukcia príjazdu vstupuje do...

Jozef15.10.2018
Mesto dokončilo kompletné zateplenie...

Zdena15.10.2018
Rekonštrukcia príjazdu vstupuje do...

peter bani13.10.2018
Malacky sa postavia proti kamiónom z...

Lucia12.10.2018
Malacky môžu mať nové celomestské...

Jana Osičková10.10.2018
Malacky sa postavia proti kamiónom z...

Tomáš09.10.2018
Malacky sa postavia proti kamiónom z...

nobody08.10.2018
Malacky sa postavia proti kamiónom z...

Príspevky z fóra

TEKOS01.10.2018

Blanka26.09.2018

Dušan27.08.2018

Dana26.06.2018

Pavol20.06.2018


Príspevky z tém

otázka19.04.2017
Družstevná v Malackách

riki18.03.2015
Skatepark Malacky

pre pána primátora..16.02.2015
Skatepark Malacky

občan daňový poplat13.02.2015
Skatepark Malacky

ironik12.02.2015
Skatepark Malacky

Inzercia analýza vlasov

Primátori Záhoria chcú v práci pokračovať

Skalica, Senica, Malacky. Tri okresné mestá Záhoria. Týždenník Záhorák priniesol odpovede primátorov týchto miest k otázke ďalšej kandidatúry. Komunálne voľby sa uskutočnia už tento rok v novembri.

Komunálne voľby sa uskutočnia tento rok v novembri, preto sa logicky vynárajú otázky, či môže prísť v troch okresných mestách na Záhorí ku kontinuite alebo k zmene. Týždenník Záhorák sa pýtal primátorov, či sa chystajú opäť kandidovať na post primátora a čo chcú dovtedy ešte pre mesto urobiť.

Primátori okresných miest na Záhorí. Zľava primátor Senice Branislav Grimm, primátor Malaciek Juraj Říha a primátor Skalice Ľudovít Barát.

SENICA - primátor Mgr. Branislav GRIMM

"O post primátora sa chcem opätovne uchádzať ako nezávislý kandidát. Nadväzujúc na predchádzajúce roky znižovania finančných záväzkov  i úverovej zaťaženosti mesta budem pokračovať v úsilí o zlepšovanie kvality života Seničanov.

V roku 2018 máme naplánované rekonštrukcie striech MsKS a zimného štadióna,  výstavbu spojovacej chodby v ZŠ Komenského, rekonštrukciu domov smútku v Čáčove a Senici a opravu budovy DHZ. Vlani sme pripravili podklady pre zásadnú obnovu pomníka padlých v r. 1848/49 na Horných Surovinách a výstavbu prístupového cyklochodníka. Rozbehneme stavebné práce na Sokolovni, v ktorej  po rozsiahlej rekonštrukcii  vznikne Mestské múzeum. Okrem toho sú vyčlenené prostriedky na opravu pomníkov 1. a 2. svetovej vojny a sochy sv. Floriána. Pokračovať budeme v aktivitách  na riešení obchvatu mesta, v budovaní parkovísk, detských ihrísk..."

MALACKY - primátor JUDr. Ing. Juraj ŘÍHA, PhD.

"V nedávnych voľbách do samosprávnych krajov som dostal nielen obrovskú podporu, ale súčasne aj signál, že Malačania pozitívne vnímajú výsledky našej práce. Rád by som pokračoval ďalej, ale moje konečné rozhodnutie bude závisieť aj od prípadného zloženia zastupiteľstva a úspešnosti podaných projektov z eurofondov, ktoré by som tým dokončil. Bol by som však hrdý, ak by sme aj naďalej udržali Malacky, v porovnaní s inými mestami, ako oázu pokoja.

V tomto roku chceme zrekonštruovať reprezentačné sály v Pálffyovskom kaštieli, zmodernizovať verejné osvetlenie v LED technológii, vynoviť poslednú nezrekonštruovanú škôlku na Kollárovej ulici, odovzdať nové športovisko v ZŠ Dr. J. Dérera, pristavať futbalový štadión a nadstaviť hlavnú budovu Mestského centra sociálnych služieb."

SKALICA -primátor Ing. Ľudovít BARÁT

"Neriešim to, či je alebo nie je volebný rok. Moja práca v roku 2018 bude pokračovať s plným nasadením. Mesto bude plniť úlohy v plnom rozsahu tak, aby boli kompletne zabezpečené všetky služby pre občanov.

Chceme naďalej zvyšovať bezpečnosť života občanov – týka sa to modernizácie kamerového systému, osvetlenia priechodov, bezbariérových prístupov a s tým spojenú statickú dopravu. Pokračovať budeme v rozbehnutom zámere revitalizácie chodníkov na sídliskách a v revitalizácii areálu ZŠ Strážnická. Pripravujeme rekonštrukciu pracoviska Pod kalváriou MŠ Skalica. V horizonte niekoľkých týždňov by mal byť do užívania odovzdaný bytový dom, v ktorom nájde svoj nový domov 33 rodín. Schválený je zámer na výstavbu ďalšej bytovky s 22 bytmi. Máme rozpracovaných, podaných, resp. naplánovaných niekoľko projektov, uvidíme, ako budeme v tejto oblasti úspešní a ktoré sa nám podarí zrealizovať.!"


Pridaj svoj komentár

Pre pridávanie komentárov platia rovnako pravidlá dohodnuté pre diskusiu. Príspevok sa zobrazí v diskusii až po autorizácii administrátorom, takže ho prosím neposielajte viackrát.


Opíšte tento kontrolný text: lpm

Komentáre k článku