Ľudia pre Malacky » Úvod

Krátke správy

27.04.2023
Záchranná brigáda Hasičského a záchranného zboru v Malackách v súčinnosti s Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Malackách pozýva verejnosť pri príležitosti osláv sviatku svätého Floriána, patróna hasičov, na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 05. mája  v čase od 08.30 h do 12.00 h v priestoroch Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Malackách na Továrenskej ulici č. 1.

30.10.2022
Z 10 kandidátov ĽPM sme získali 10 poslaneckých mandátov. Novým poslancom zastupiteľstva sa stane náš kandidát Tomáš Beňo.Kandidát na primátora Juraj Říha uspel so 4171 hlasmi, čo predstavuje 79,81 % z 5 226 platných hlasov odovzdaných všetkým kandidátom.


» Archív krátkych správ

Inzercia

Ordinačné hodiny

Posledné komentáre

Michal11.08.2023
Ulica Martina Benku prejde...

nobody29.06.2023
Primátor Říha: Stavebný ruch ustane...

Gusto25.04.2023
Mesto obstaráva cyklotrasu z...

Max24.03.2023
Začala stavebná úprava svetelnej...

Luboš06.03.2023
Mesto získalo takmer 950 tisíc eur na...

Peter Ditrich06.02.2023
Rok 2023 sa začne výstavbou škôlky...

mm30.04.2022
Futbalový štadión by sa mal...

LPM.sk10.04.2022
Mesto obstaráva cyklotrasu z...

Príspevky z fóra

Jana19.10.2022

dj24.03.2022

Peter Ditrich16.03.2022

Ondro05.08.2021

Jano03.07.2021


Príspevky z tém

otázka19.04.2017
Družstevná v Malackách

riki18.03.2015
Skatepark Malacky

pre pána primátora..16.02.2015
Skatepark Malacky

občan daňový poplat13.02.2015
Skatepark Malacky

ironik12.02.2015
Skatepark Malacky

Ulica Martina Benku prejde rekonštrukciou

Ulica Martina Benku prejde rekonštrukciouMestský úrad sfinalizoval návrh rekonštrukcie Ulice Martina Benku. Aktuálne sa pokladajú nové rúry vodovodu a kanalizácie. Po dokončení prác sa začne s obnovou samotnej ulice.

Mesto začalo rekonštruovať vnútorný mestský okruh

Mesto začalo rekonštruovať vnútorný mestský okruhViaceré centrálne ulice prejdú stavebnou úpravou. Mestský úrad odovzdal stavenisko od Partizánskej ulice cez Ľuda Zúbka, Námestie SNP, Jilemnického až po Veľkomoravskú ulicu. Rekonštruujú sa cesty, chodníky aj verejné osvetlenie.

Cyklotrasa na Padzelek je vo výstavbe

Cyklotrasa na Padzelek je vo výstavbeMesto spustilo výstavbu cyklistického spojenia Padzelku s Pezinskou ulicou. Práce by mali trvať do októbra.

Začala stavebná úprava svetelnej križovatky

Začala stavebná úprava svetelnej križovatkyV súvislosti s dokončením námestia a výstavbou cyklotrasy sa začala aj stavebná úprava hlavnej svetelnej križovatky v centre Malaciek. Radnica žiada o pochopenie a trpezlivosť pri dočasných obmedzeniach.

Rok 2023 sa začne výstavbou škôlky a cyklotrás

Rok 2023 sa začne výstavbou škôlky a cyklotrásMesto vysúťažilo dodávateľa stavby nového pavilónu škôlky na Juhu aj stavby cyklotrasy Družstevná - Radlinského. Obe stavby sa majú začať ešte v januári.

Malacky chcú investovať v budúcom roku viac ako 9 miliónov

Malacky chcú investovať v budúcom roku viac ako 9 miliónovV závere roka sa zíde novozvolené mestské zastupiteľstvo, ktoré by malo prerokovať návrh mestského rozpočtu na rok budúci rok. Podľa zverejnených údajov plánuje mesto investovať viac ako 9 miliónov eur, z čoho 7,9 milióna eur by mali tvoriť eurofondové stavby.

Stavebné práce na šport aréne napredujú

Stavebné práce na šport aréne napredujúV lokalite bývalej píly je čulý stavebný ruch. Vyrastá tu nový malacký športový stánok, ktorý má byť zložený z multifunkčnej športovej haly a hokejovej haly s potrebným technickým zázemím, šatňami, ubytovaním či priestormi pre regeneráciu. Aktuálne prebiehajú práce na jeho zakladaní.

Mesto získalo ďalšiu dotáciu 265 tisíc

Mesto získalo ďalšiu dotáciu 265 tisícMestský úrad uspel s ďalším eurofondovým projektom. Tentokrát bol úspešný projekt na výstavbu cyklotrasy vedúcej z Pezinskej ulice do obytnej zóny Padzelek.

Vstúpte je kompletne zrekonštruované

Vstúpte je kompletne zrekonštruovanéNezisková organizácia Vstúpte dokončila svoj veľký modernizačný cieľ. Z eurofondov sa pristavil nový pavilón s chránenou dielňou a kompletne sa zrekonštruovala pôvodná budova. Podľa poslankyne Lucie Vidanovej je skvalitňovanie sociálnych služieb prioritou a organizácii sa splnil jej dlhoročný cieľ.

Mesto získalo takmer 950 tisíc eur na rekonštrukciu Juhu

Mesto získalo takmer 950 tisíc eur na rekonštrukciu JuhuMestský úrad zvládol proces ďalšej eurofondovej výzvy, z ktorej získajú Malacky 942-tisíc eur na rekonštrukciu centrálnej časti sídliska Juh. Podľa viceprimátora mesta Milana Ondroviča sa z dotácie zrekonštruujú aj dve veľké parkoviská z troch na Michala Tillnera.

Mesto dokončilo nové komunitné centrum

Mesto dokončilo nové komunitné centrumKomunitné centrum v areáli Centra voľného času je dokončené a odovzdané do užívania. Stavba bola financovaná z eurofondov a mesto prispelo piatimi percentami.

Práce na podzemnej garáži sa presunuli dovnútra

Práce na podzemnej garáži sa presunuli dovnútraStavba podzemnej garáže napreduje. Podľa viceprimátora mesta Milana Ondroviča prebiehajú práce v interiéri a do mesiaca by sa mohol začať odlievať finálny povrch parkoviska. V budúcom týždni by sa podľa dostupných informácií mala začať stavba námestia.

Mesto spustilo výstavbu novej športovej arény

Mesto spustilo výstavbu novej športovej arényV lokalite bývalej píly sa začali stavebné práce k výstavbe novej športovej arény. Zahŕňa multifunkčnú a hokejovú halu. Primátor Malaciek Juraj Říha avizuje, že ďalšou v poradí bude stavba kultúrneho domu.

Primátor Juraj Říha sa bude opätovne uchádzať o dôveru Malačanov

Primátor Juraj Říha sa bude opätovne uchádzať o dôveru Malačanov Kandidátku na primátora Malaciek podali štyria kandidáti. O dôveru Malačanov sa uchádza aj súčasný malacký primátor Juraj Říha, ktorý bol pri zakladaní občianskeho združenia Ľudia pre Malacky.