Ľudia pre Malacky » Zahrajme sa vo Farbičkách

Krátke správy

01.05.2021
Štát upravil nové pravidlá vstupu do prevádzok. S účinnosťou od pondelka 3. mája bude pre malacký okres negatívny test potrebný do práce, len ak je vykonávaná po 21.00 h, alebo napríklad na športovú prípravu. Zrušila sa podmienka negatívneho testu pri vstupe do škôl, škôlok či maloobchodných prevádzok. Negatívny test už nepotrebujú ani zákonní zástupcovia školopovinných detí či škôlkarov. Mesto preto neotvorilo dve víkendové testovacie miesta v ZŠ Dr. J. Dérera a v ZŠ Záhorácka. Ak niekto potrebuje test, môže využiť mestské odberové miesto v budove bývalého mestského úradu na Radlinského ulici (testovanie bez registrácie v nedeľu od 9.00 – 17.40 h, prestávka 12.40 – 14.00) alebo v kaštieli s registráciou počas celého týždňa vrátane sviatkov (bezplatne).

14.02.2021
Mesto oznámilo otvorenie základných škôl, škôlok a ZUŠ od pondelka 22. februára. Kompletné informácie vrátane pokynov k testovaniu jedného zákonného zástupcu uverejnil mestský úrad na stránke www.skola.malacky.sk.


» Archív krátkych správ

Inzercia

Ordinačné hodiny

Posledné komentáre

Palo04.10.2021
V októbri sa začne rekonštrukcia...

Marcel21.09.2021
V októbri sa začne rekonštrukcia...

LPM.sk11.09.2021
Na jeseň sa spustí výstavba...

Jozef09.09.2021
Za diaľnicou má vyrásť obytná...

Zuzka09.09.2021
Na jeseň sa spustí výstavba...

nobody27.08.2021
Mesto obstaráva dodávateľa...

Peter20.08.2021
Na jeseň sa spustí výstavba...

Peter Ditrich06.08.2021
Mesto obstaráva dodávateľa...

Príspevky z fóra

Ondro05.08.2021

Jano03.07.2021

EVA ŠKUTOVÁ17.05.2021

Edo10.05.2021

Iva07.05.2021


Príspevky z tém

otázka19.04.2017
Družstevná v Malackách

riki18.03.2015
Skatepark Malacky

pre pána primátora..16.02.2015
Skatepark Malacky

občan daňový poplat13.02.2015
Skatepark Malacky

ironik12.02.2015
Skatepark Malacky

Zahrajme sa vo Farbičkách

Na Brnenskej ulici v Malackách, pri A-centre oproti Kauflandu, vyrástlo multifunkčné detské CENTRUM FARBIČKY. Detičky do 12 rokov priláka pestrou ponukou hracích prvkov a rodičov potešia doplnkové služby. V zariadení s rozlohou 600 m² nájdete priestor nielen na hranie, ale i možnosť navštevovať Výtvarníček pod vedením skúseného odborníka.

Prevádzkovateľ ponúka usporiadanie narodeninových osláv a detských party v uzatvorenej miestnosti vrátane občerstvenia a výzdoby. Čoskoro sa môžete tešiť aj na rozmanité detské predstavenia, uvažuje sa aj o pravidelných cvičeniach detskej jogy.

V denne otvorenom centre v čase od 9.00 do 19.00 h nájdu príležitosť na hru a zábavu malé i väčšie deti. Okrem veľkého interiérového ihriska (s rozmermi 17 x 6,5 m pre deti staršie ako 3 roky) a malého interiérového ihriska (s rozlohou 6,5 x 5 m pre deti do 3 rokov), sa zabavíte hrou so stolným futbalom, vzdušným hokejom, logickými hrami či simulátorom Playseat. Nechýbajú tam ani detské vozidlá, obľúbená atrakcia nafukovací skákací hrad a mnoho hier pre menšie skupiny a jednotlivcov. Všetky hracie prvky sú certifikované a prešli svetovo uznávanou TÜV SÜD skúškou.

Mimo hracieho poľa sa nachádza príjemné posedenie s kapacitou 30 miest, kde si môžete pochutiť na studených a teplých nápojoch. Nebudú tam chýbať ani detské maškrty ako piškóty, zákusky či pizza. V prípade potreby nakŕmenia tých najmenších môžete využiť detskú stoličku či mikrovlnku na ohrev jedla.

Centrum Farbičky víta všetky deti do 12 rokov v sprievode rodičov, starých rodičov či pedagogických zamestnancov. Podľa prevádzkového poriadku doprovod v plnom rozsahu zodpovedá za svoje dieťa. Za jednorazový vstup na 2 hodiny zaplatíte 3,5 € za každé dieťa (doprovod vstupné neplatí), deti do 1 roka majú vstup zdarma. Ak sa však rozhodnete pre zakúpenie karty výhod v hodnote 2,4 €, môžete si pri každej návšteve uplatniť 5% zľavu na vstup a aj za konzumáciu. Pre tých najvernejších zákazníkov pripravuje centrum v budúcnosti aj ďalšie zľavy.  

Ak sa rozhodnete pripraviť detskú oslavu narodenín práve na tomto mieste, čaká na Vás vyzdobená miestnosť pre max. 13 detí (vrátane oslávenca) s občerstvením, kde nebude chýbať ani ovocná misa a detské šampanské. V cene 84 € je zahrnutý aj dvojhodinový vstup na ihriská pre všetky deti, navyše si môžete objednať animátora za cenu 24 €. Termín oslavy si musíte vopred rezervovať osobne u personálu alebo odoslaním rezervačného formuláru cez webovú stránku prevádzkovateľa.  

Máte doma malého nadaného maliara? Ak áno, určite Vás osloví možnosť prihlásiť dieťa do výtvarného krúžku, ktorý povedie Andrea Krajčírová Záhradníková. Návšteva jednej vyučovacej hodiny v hodnote 5 € zahŕňa aj vstup na ihriská na 1 hodinu.

Skupinová zľava čaká na detičky z materských škôl a základných škôl, ktoré sa prídu zabaviť v sprievode svojich pedagógov. 

V zariadení je potrebné dodržiavať štandardné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Deťom sa odporúča vstup do ihriska v ponožkách, rodičom na pohyb po centre prezúvky. Oblečenie a obuv si možno odložiť v šatni s uzamykateľnými skrinkami. Na ihrisko nie je prípustné vstupovať so stravou a nápojmi. V celom priestore nie je možné fajčiť. Toalety sú vybudované pre dospelých a osobitne pre detských zákazníkov, ktoré sú vybavené aj prebaľovacím pultom a nočníkom.

Viac informácií získate na www.centrumfarbicky.sk, alebo na sociálnej sieti Facebook Centrum Farbičky.

Máte sa na čo tešiť. Prevádzkovateľovi želáme úspešný štart a návštevníkom veľa zábavy.

 

  foto: archív Centrum Farbičky, Zuzana Baligovápošli na vybrali.sme.sk

Pridaj svoj komentár

Pre pridávanie komentárov platia rovnako pravidlá dohodnuté pre diskusiu. Príspevok sa zobrazí v diskusii až po autorizácii administrátorom, takže ho prosím neposielajte viackrát.


Opíšte tento kontrolný text: lpm

Komentáre k článku