ĽudiapreMalacky.sk » Skejtpark Malacky

UPRAVENÉ PODĽA POŽIADAVIEK BIKEROV. Firma KZN skejt PARKS predstavuje 1. predbežnú vizualizáciu betónového skejtparku v Malackách.

Po konzultácii s p. Ing. Gabrielou Rehákovou, vedúcou Oddelenia územného rozvoja a životného prostredia v Malackách, sme ako najvhodnejší pozemok vybrali miesto pod nadjazdom neďaleko Billy.

Predstavujeme 1. vizualizáciu betónového skejtparku, ktorý by mohol vyrásť v tejto lokalite. Rozloha tohto skejtparku je 950m2, čím sa radí medzi tie najväčšie na Slovensku. Cena takéhoto skejtparku sa pohybuje okolo 100.000 EUR.

Budeme radi, ak vyjadríte svoje názory k takémuto návrhu. Pokiaľ bude takýto zámer priechodný v zastupiteľstve, chceli by sme zorganizovať verejné stretnutie, na ktorom by sa dizajn skejtparku navrhol tak, aby v čo najväčšej miere vyhovoval potrebám miestnej komunity.

1. Predbežná vizualizácia, bez konzultácií

2. Aktualizácia návrhu podľa požiadaviek bikerov

Autor vizualizácií Miloš Ogurčák, z KZNskatePARKS, zaslal upravenú vizualizáciu skateparku, ktorý by mohol vyrásť pod nadjazdom v Malackách. Vizualizácia vznikla po konzultácii s Malackými bikermi. Bol zvýšený rádius nad schodmi o 0,5m a vymenili sa dve prekážky. Autor uvíta všetky pripomienky a odporúčania.

 Miloš Ogurčák - Témy - 16.02.2011 - 26193 čítaní
URL: http://www.ludiapremalacky.sk/clanok/skejtpark-malacky/