ĽudiapreMalacky.sk » Sme jednotní. Do volieb ideme opäť spolu

Občianske zoskupenie Ľudia pre Malacky, ktoré sa objavilo na malackej politickej scéne v roku 2010 okolo súčasného primátora Juraj Říhu, deklaruje jednotný postup aj v týchto komunálnych voľbách. O mandáty poslancov malackého mestského zastupiteľstva sa uchádza desať kandidátov.

Občianska iniciatíva Ľudia pre Malacky postavila v spojených komunálnych voľbách 10 kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva a rovnako aj kandidáta na primátora mesta.

Voľba primátora mesta

Na primátora mesta kandiduje súčasný primátor Malaciek Juraj Říha. Dokončiť chce novú športovú arénu s multifunkčnou a hokejovou halou, pešie námestie s podzemnou garážou v centre mesta či ďalšie dve nosné cyklotrasy Družstevná - Radlinského a Partizánska - Cesta mládeže. Medzi jeho priority patrí realizácia severného obchvatu od Veľkých Levár a diaľničnej križovatky D2 - Rohožník, výstavba nového pavilónu škôlky pre 50 detí a kultúrneho domu s priestormi pre Základnú umeleckú školu a Mestské centrum kultúry.

UCHÁDZAM SA O VÁŠ HLAS NA PRIMÁTORA MALACIEK

Priatelia, predstavovať sa vám nemusím. Poznáte ma. Poznáte aj moje výsledky, na ktoré som sústredený. Pretože nestačí mať len víziu, treba ju vedieť dostať do reality. Ak dostanem dôveru na ďalšie štyri roky, trúfam si získať ďalších 12 miliónov eur dotácií do mestského rozpočtu.

Zaisto sú mnohí z vás v neistote z nasledujúcich mesiacov. Nemôžem sľúbiť zázraky. Uvedomujem si totiž, kde končia moje právomoci voči štátnej politike. Viem vám však garantovať, že naplno udržím chod mesta, ktoré naďalej zostane sebavedomé, rozvíjajúce sa a zodpovedné.

Viackrát v minulosti som dostal možnosť kandidovať na iné, možno významnejšie štátne či európske, funkcie. Vždy som to odmietol, pretože prvoradé boli a sú pre mňa Malacky, v ktorých sme začali spolu s poslancami rozsiahle projekty.

Prosím, príďte už túto sobotu v čase od 7.00 do 20.00 h voliť a sami sa rozhodnite, v koho schopnosti viesť naše mesto veríte.

Juraj Říha

Voľby poslancov mestského zastupiteľstva v Malackách

Na poslancov mestského zastupiteľstva kandiduje za občiansku iniciatívu Ľudia pre Malacky deväť súčasných poslancov a premiérovo aj Tomáš Beňo, študent technickej vysokej školy angažovaný v občianskom združení Malackí zberači.

Volebný obvod č. 2

Volebný obvod č. 3

Volebný obvod č. 4

Volebný obvod č. 5

Volebný obvod č. 6

Voľby poslancov Bratislavského samosprávneho kraja

Občianska iniciatíva Ľudia pre Malacky podporila aj dvojicu kandidátov Juraja Říhu a Luciu Vidanovú na poslancov zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja. Voľby do samosprávnych krajov sa konajú spolu s komunálnymi voľbami v sobotu 29. októbra od 7.00 do 20.00 hod.Ľudia pre Malacky - Voľby 2022 - 26.09.2022 - 1566 čítaní
URL: http://www.ludiapremalacky.sk/clanok/sme-jednotni-do-volieb-ideme-opat-spolu/