ĽudiapreMalacky.sk » Na Radlinského nové COPYcentrum

Postrehli sme, že na Radlinského ulici sa otvorilo nové COPYcentrum. Poskytujú komplexné kopírovacie služby či viazanie záverečných prác.

Na Radlinského ulici 5172 pri železničnej stanici sme postrehli v budove v križovatke s Partizánskou ulicou pohyb. V tomto priestore sa po presťahovaní predajne Vstúpte otvorilo nové COPYcentrum, ktoré poskytuje komplexné kopírovacie služby. "Po skúsenostiach študentky, kde sme potrebovali veľa kopírovať, zväzovať rôzne študentské práce, tlačiť veľa projektov a aj občas využiť nejaký ten presvecovací stôl, či poorezávať projekty, som sa rozhodla tu takéto centrum otvoriť," hovorí majiteľka Veronika Jursová Hallonová.

Nové centrum pokrýva čo najväčšiu škálu rôznych dopytov od zákazníkov, či už ide o deti na základných školách, študentov, jednotlivých občanov alebo pre firmy. V ponuke je klasické kopírovanie do veľkosti A3, klasická tlač až po veľkoformátovú, klasické laminovanie až po veľkoformátové, skenovanie na úložisko do veľkosti A3, odosielanie skenovaných materiálov e-mailom do veľkosti A3, hrebeňovú väzbu do 500 listov, termoväzbu do 90 listov či väzbu nasúvacou lištou do 120 listov.

Možné je zabezpečiť vizitky, pečiatky, reklamné predmety, prezentačné systémy (napríklad roll-upy, A-stojany, klaprámy) alebo aj potlač textilu (už od 1 ks). Zákazníci môžu využiť presvecovací stôl či rezačku na papier zdarma.

Momentálne je otváracia doba od pondelka do piatka od 8.00 do 11.30 h a od 12.30 do 18.00 h.Ľudia pre Malacky - Reklama - 11.03.2020 - 2697 čítaní
URL: http://www.ludiapremalacky.sk/clanok/na-radlinskeho-nove-copycentrum/