ĽudiapreMalacky.sk » Kraj vylepšuje svoj web

Po novom to už nie je len internetová stránka župy, ale aj spravodajsko-informačný portál pre obyvateľov kraja. Nájdete tam aktuálne informácie z oblastí zdravotníctvo, školstvo, sociálne veci, životné prostredie či kultúra a voľný čas. Články si môžete hľadať nielen podľa tém, ale aj podľa regiónov.

Neustále sa snažíme zlepšovať komunikáciu Bratislavského samosprávneho kraja smerom k verejnosti. Spustili sme vynovenú webstránku BratislavskyKraj.sk. Po novom to už nie je len internetová stránka župy, ale aj spravodajsko-informačný portál pre obyvateľov kraja.


Nájdete tam aktuálne informácie z oblastí zdravotníctvo, školstvo, sociálne veci, životné prostredie či kultúra a voľný čas. Články si môžete hľadať nielen podľa tém, ale aj podľa regiónov. Nechýbajú ani služby pre obyvateľov ako zoznam lekárov, cestovné poriadky alebo informácie o rekonštrukciách ciest. Prirodzenou súčasťou portálu BratislavskyKraj.sk sú aj videá a fotografie.

Novinkou internetového portálu je Kalendár podujatí z celého kraja, kde môžete nájsť divadelné, hudobné, športové či iné spoločenské akcie. Nechýbajú ani podujatia mestských častí, miest a obcí kraja.

Internetový portál je stále v skúšobnej prevádzke a preto uvítame akékoľvek Vaše nápady, či postrehy.

Budeme radi, ak sa aj Vy stanete spolutvorcami nášho informačného webu. Akékoľvek články, informácie, avíza na podujatia alebo čokoľvek zaujímavé, čo sa týka Vašej činnosti, prosím zasielajte na túto e-mailovú adresu:

redakcia@bratislavskykraj.sk

Ak sa chcete rýchlo dostať na našu webstránku, môžete použiť aj skratku bakraj.sk alebo ba-kraj.sk.BSK - Správy BSK - 04.03.2020 - 1442 čítaní
URL: http://www.ludiapremalacky.sk/clanok/kraj-vylepsuje-svoj-web/