Ľudia pre Malacky » Vstupáci chystajú plesovú benefíciu

Krátke správy

18.02.2020
Po viac ako dvoch rokoch verejného obstarávania je víťazom na modernizáciu železničného koridoru taliansko-slovenské združenie spoločností ICM S. p. A., Vicenza (vedúci člen) a Váhostav - SK, a. s., Bratislava, za takmer 275 mil. eur bez DPH. Pôjde o obrovskú stavbu. Budú sa vymieňať kolajiská, budovať podjazdy, odhlučnenie trate a v Malackách aj nové nástupištia s podchodmi.

15.12.2019
Mestské zastupiteľstvo schválilo rozpočet mesta na rok 2020 jednohlasne. Mesto bude hospodáriť s rozpočtom 23 175 267 €, z čoho vyše 6 miliónov eur bude použitých na kapitálové investície. Stavať sa mimo iného budú aj cyklotrasy, dobuduje sa nová telocvičňa v ZŠ Dr. J. Dérera, kde sa zrekonštruuje aj kuchyňa. Stavať sa budú detské jasle či nové osvetlenie Radlinského ulice a Záhoráckej ulice pred základnou školou, v ktorej sa budú modernizovať odborné učebne.


» Archív krátkych správ

Inzercia

Ordinačné hodiny

Posledné komentáre

Jano13.03.2020
Od decembra platia nové pravidlá...

Ela05.03.2020
Od decembra platia nové pravidlá...

Anna04.03.2020
Od decembra platia nové pravidlá...

miro02.03.2020
Stánkari na Nádražnej nesúhlasia s...

marian21.02.2020
Stánkari na Nádražnej nesúhlasia s...

Pavel20.02.2020
Stánkari na Nádražnej nesúhlasia s...

Kamila19.02.2020
Stánkari na Nádražnej nesúhlasia s...

Peter18.02.2020
Stánkari na Nádražnej nesúhlasia s...

Príspevky z fóra

Michal29.03.2020

Mária Klčová25.03.2020

matej24.03.2020

matej19.03.2020

matej07.01.2020


Príspevky z tém

otázka19.04.2017
Družstevná v Malackách

riki18.03.2015
Skatepark Malacky

pre pána primátora..16.02.2015
Skatepark Malacky

občan daňový poplat13.02.2015
Skatepark Malacky

ironik12.02.2015
Skatepark Malacky

Vstupáci chystajú plesovú benefíciu

Po novembrovom vydarenom benefičnom koncerte Vstúpte, na ktorom vystúpili malackí umelci, chystá neziskovka tradičný ples. Jeho výťažok bude tiež použitý na skvalitnenie sociálnych služieb pre ľudí s mentálnym postihnutím. Akciu môžete podporiť kúpou vstupeniek, darovaním ceny tomboly, ale aj napríklad dobrovoľnou pomocou počas plesu.

Benefičný ples neziskovej organizácie Vstúpte sa uskutoční už deviaty raz a tretíkrát v priestoroch Event hall. Vstuprenky sú aktuálne v predaji. Organizácia tiež vyzýva tých, ktorí môžu podporiť tombolu na plese vecným darčekom, či poukážkou na služby, aby a ohlásili. 

 

Vstupácke plesy sú pamätné. Kto raz príde, chce prísť opäť. Už v tejto chvíli je takmer vypredaná veľkokapacitná sála. 

Ak sa nemôžte plesu zúčastniť a radi by ste organizáciu nejako podporili, môžete aj darovaním ceny do tomboly. Ohlásiť sa môžete mailom na či vstupte@gmail.com či napísať priamo organizácii na FB

V týždni pred adventom sa v malackom kine uskutočnil benefičný koncert neziskovej organizácie Vstúpte. Ten je vždy vyvrcholením roka a zároveň aj poďakovaním pre tých, ktorí Vstúpte celoročne podporujú. Koncert nadväzuje na tradíciu tých, ktoré sa konali pod hlavičkou zakladajúcej organizácie Svitanie ZPMP Malacky. Prinášame dodatočne reportáž z tohto podujatia. 

Katarína Martincová, zastupujúca riaditeľka Vstúpte, n. o.: "Prežili sme úžasné popoludnie, ktoré bolo ukážkou radosti, mimoriadnych talentov, ale aj prajnosti a štedrosti. Ťažko sa to opisuje slovami. Chcem zo srdca poďakovať všetkým. Každý jeden podporovateľ Vstúpte, či už je to rodič, pani z ulice, ktorá prinesie nepotrebné látky do chránenej dielne, ale aj tí, čo len povedia milé slovo a povzbudia nás k práci, je pre nás dôležitý. V nedeľu nás "zaskočil" najskôr pán primátor s 1000 eurovým darom a rovnako pán Oto Kožuch, ktorý za spoločnosť Open Air LD Barla & LD Kožuch s ďalšou tisíckou. Peniažky použijeme na skvalitnenie rehabilitačnej činnosti našich klientov."

Primátor Juraj Říha odovzdala zastupujúcej riaditeľke Katke Martincovej šek na 1000 €. Aktuálne je v administratívnom hodnotení veľký eurofondový projekt na rekonštrukciu budovy, v ktorej nezisková organizácia sídli.. Výsledky by mohli byť známe čoskoro. 

A rovnakou sumou prispel aj Oto Kožuch zo spoločnosti Open Air LD Barla & LD Kožuch. 

Lucia Vidanová: "Za ostatné dva roky sme trochu obmenili koncept týchto tradičných benefičných koncertov. Vsádzame viac na miestnych umelcov a to sa ukázalo ako správna cesta. Niekoľkokrát publikum zatajilo dych pred výkonmi, ktoré podali, či už sestry Huškové, tiež Miško Trenčanský, Agi Hlavenková alebo Lydka Novotná. Úžasne nás doplnili Latino scool z Moravského sv. Jána, aktuálne so siedmimi medailami z majstrovstiev sveta. Dôležitá však bola prezentácia tých, pre ktorých koncert robíme - našich klientov. Vystúpili v bubeníckej šou so zoskupením JAMADAN, spievali ľudovky s našim Palim, ale aj populárne skladby v triu ZLS a Julka Hušková so sestrami. Boli skvelí."pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj svoj komentár

Pre pridávanie komentárov platia rovnako pravidlá dohodnuté pre diskusiu. Príspevok sa zobrazí v diskusii až po autorizácii administrátorom, takže ho prosím neposielajte viackrát.


Opíšte tento kontrolný text: lpm

Komentáre k článku