Ľudia pre Malacky » Staňte sa fanúšikom www.ludiapremalacky.sk

Krátke správy

27.04.2023
Záchranná brigáda Hasičského a záchranného zboru v Malackách v súčinnosti s Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Malackách pozýva verejnosť pri príležitosti osláv sviatku svätého Floriána, patróna hasičov, na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 05. mája  v čase od 08.30 h do 12.00 h v priestoroch Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Malackách na Továrenskej ulici č. 1.

30.10.2022
Z 10 kandidátov ĽPM sme získali 10 poslaneckých mandátov. Novým poslancom zastupiteľstva sa stane náš kandidát Tomáš Beňo.Kandidát na primátora Juraj Říha uspel so 4171 hlasmi, čo predstavuje 79,81 % z 5 226 platných hlasov odovzdaných všetkým kandidátom.


» Archív krátkych správ

Inzercia

Ordinačné hodiny

Posledné komentáre

Michal11.08.2023
Ulica Martina Benku prejde...

nobody29.06.2023
Primátor Říha: Stavebný ruch ustane...

Gusto25.04.2023
Mesto obstaráva cyklotrasu z...

Max24.03.2023
Začala stavebná úprava svetelnej...

Luboš06.03.2023
Mesto získalo takmer 950 tisíc eur na...

Peter Ditrich06.02.2023
Rok 2023 sa začne výstavbou škôlky...

mm30.04.2022
Futbalový štadión by sa mal...

LPM.sk10.04.2022
Mesto obstaráva cyklotrasu z...

Príspevky z fóra

Jana19.10.2022

dj24.03.2022

Peter Ditrich16.03.2022

Ondro05.08.2021

Jano03.07.2021


Príspevky z tém

otázka19.04.2017
Družstevná v Malackách

riki18.03.2015
Skatepark Malacky

pre pána primátora..16.02.2015
Skatepark Malacky

občan daňový poplat13.02.2015
Skatepark Malacky

ironik12.02.2015
Skatepark Malacky

Staňte sa fanúšikom www.ludiapremalacky.sk

Našou snahou je spájať, nie rozdeľovať. Aj preto sme pripravili k občianskemu projektu Ľudia pre Malacky samostatnú internetovú stránku ludiapremalacky.sk. Jej cieľom je vytvoriť priestor pre všetkých ľudí, ktorí majú záujem prezentovať svoje názory a autorské články. Priestor na komunikáciu ponúkame aj užívateľom Facebooku.

Portál ludiapremalacky.sk sme spustili k 8. septembru 2010. Prvé články boli venované vyhodnoteniu občianskeho prieskumu a projektu Transkontinentálneho tranzitného terminálu. Od začiatku spustenia stránky umožňujeme ľuďom, ktorí nemajú vlastný priestor, prezentovať svoje fotografie, zážitky, myšlienky a mnoho ďalších zaujímavých postrehov. Radi by sme prinášali zaujímavé postrehy a články aj k tomu, o čom sa nepíše v mestských médiách. Uvedomujeme si, že základom dobrej spolupráce s návštevníkmi stránky je dôveryhodnosť. Preto sa snažíme zabezpečiť vo vlastných autorských článkoch (uverejnených pod značkou ĽPM) vyvážené a podložené informácie. Keďže sme ponúkli priestor uverejniť články bez rozdielu aj externým prispievateľom, považujeme za dôležité zdôrazniť, že za formu a spracovanie článku nesie zodpovednosť už autor sám.

Aké možnosti ponúka stránka užívateľom Facebooku?

Ak ste na Facebooku a chcete byť pravidelne informovaní o nových článkoch, jednoduchým kliknutím vpravo na stránke na tlačidlo Páči sa mi to sa staňte jej fanúšikom. Budete dostávať oznamy o aktuálnych veciach.

Ak si myslíte, že o nejakom článku by mali vedieť aj vaši priatelia, dajte im o ňom vedieť. Stránka umožňuje jednoduchým spôsobom odporučiť konkrétny článok svojim facebook priateľom na prečítanie kliknutím na tlačidlo pod každým pridaným článkom.

Tak ako priamo na stránke, rovnako môžete slobodne diskutovať k rôznym témam aj na facebook stránke – Ľudia pre Malacky. Do tejto diskusie sa môžu zapájať a sledovať ju iba prihlásení užívatelia Facebooku. Do diskusie na Facebooku sa zapájame aj my.

Na Facebooku môžete priamo na nástenku našej stránky vkladať aj zaujímavé postrehy, fotky či videá, ktoré rešpektujú pravidlá slušnosti.

Petra Hallová vložila fotografie zo situácie na 1. mája. 

Ak nie ste na Facebooku a chceli by ste sa s nami podeliť o zaujímavé fotografie, pošlite nám ich na adresu info@lpm.sk. Fotografie, ktoré majú nápad a vyjadrujú myšlienku, radi umiestnime vo forme avataru aj ako profilový obrázok k nástenke na Facebooku.

Ako nás odporučiť svojim priateľom?

Odporučte nás aj vašim facebook priateľom jednoduchým spôsobom v troch krokoch. Pod profilovým obrázkom na nástenke je odkaz „Odporučiť priateľom“ / „Suggest to friends“. Stačí, aby ste naň klikli a následne jednoducho označili priateľov, ktorým chcete „Pozvánku“ / „Odporúčanie“ poslať. Môžete si zvoliť, či pošlete pozvanie všetkým („Všetci“) alebo len niektorým („Vybraní“). Po zvolení priateľov stačí už len stlačiť „Poslať pozvánku“ / „Send invitation“.

Pomôžete nám, aby sa aj vaši facebook priatelia o nás dozvedeli. Ak ste teraz na Facebooku, môžete aj hneď teraz :-)

Stále rastieme...

Od dátumu spustenia stránky 8. septembra sme dosiahli ku dňu 18. októbra 5 943 návštev. Stránku za toto krátke obdobie navštívilo samostatne 2 246 jedinečných návštevníkov (počítané na jeden samostatný počítač, nezapočítava sa opakovaná návšteva). Priemerná denná návštevnosť stránky za sledované obdobie dosahuje v priemere denne 235 návštev. 

Naše poďakovanie patrí najmä vám, návštevníkom stránky. Sme radi, že nám posielate svoje pripomienky na zlepšenie, posielate svoje návrhy, a že vyjadrujete na stránke svoje názory.

Ďakujeme.

Tím občianskeho projektu
Ľudia pre Malacky

Zobrazuje vývoj návštevnosti portálu ludiapremalacky.skpošli na vybrali.sme.sk

Pridaj svoj komentár

Pre pridávanie komentárov platia rovnako pravidlá dohodnuté pre diskusiu. Príspevok sa zobrazí v diskusii až po autorizácii administrátorom, takže ho prosím neposielajte viackrát.


Opíšte tento kontrolný text: lpm

Komentáre k článku