Ľudia pre Malacky » Úvod

Krátke správy

22.12.2018
POHOTOVOSŤ POČAS SVIATKOV Pohotovosť pre dospelých: Malacky, nemocnica na Duklianskych hrdinov 34 Pohotovosť pre deti: Bratislava, Národný ústav detských chorôb na Kramároch, Limbová 1 Zubná pohotovosť: Bratislava, Drieňová 38 (počas pracovných dní od 17:30 do polnoci, počas sviatkov od 11:00 do 23:00, platí pre celý kraj)

18.12.2018
Mestské zastupiteľstvo schválilo na svojom dnešnom zasadnutí projekt výstavby cyklotrasy "Pezinská - priemyselný park", s ktorým sa malacká radnica uchádza o peniaze z eurofondov. Z celkových oprávnených výdavkov na realizáciu projektu vo výške 1,1 milióna € sa bude mesto v prípade úspechu projektu spolu podieľať 5% kofinancovaním.


» Archív krátkych správ

Inzercia

Ordinačné hodiny

Posledné komentáre

XYZ12.01.2019
Mesto otvorilo zrekonštruovaný domov...

Melánia Dujsíková, riaditeľka MsCSS11.01.2019
Mesto otvorilo zrekonštruovaný domov...

XYZ10.01.2019
Úspešný rok na župe

XYZ09.01.2019
Mesto otvorilo zrekonštruovaný domov...

Alena08.01.2019
Mesto otvorilo zrekonštruovaný domov...

jan02.01.2019
Novoročný ohňostroj sa zopakuje

Dano31.12.2018
Mesto otvorilo zrekonštruovaný domov...

Lucia Vidanová28.12.2018
Mesto otvorilo zrekonštruovaný domov...

Príspevky z fóra

Lucia Vidanová28.12.2018

jj28.12.2018

Lucia Vidanová28.12.2018

jj28.12.2018

peter21.12.2018


Príspevky z tém

otázka19.04.2017
Družstevná v Malackách

riki18.03.2015
Skatepark Malacky

pre pána primátora..16.02.2015
Skatepark Malacky

občan daňový poplat13.02.2015
Skatepark Malacky

ironik12.02.2015
Skatepark Malacky

Prichádzajú Novoročné Malacky

Prichádzajú Novoročné MalackyMalacky budú mať nové mestské podujatie. S myšlienkou novoročného vinšu a pokojného stretnutia obyvateľov v centre mesta predstavil primátor Malaciek Juraj Říha Novoročné Malacky.

Jeseň privítame šošovicou už túto sobotu

Jeseň privítame šošovicou už túto sobotuV sobotu 23. septembra sa po štyroch mesiacoch opäť otvorí brána do sveta remeselných trhov. Kláštorné námestie bude od 9.00 h do 15.00 h žiť Malackou šošovicou. Podujatie pre Malačanov prvýkrát zorganizovali v roku 2014, toto bude už desiaty raz.

Na hambálku sa zejdeme desiatykrát

Na hambálku sa zejdeme desiatykrátOd 21. septembra do 1. októbra mesto Malacky opäť ožije divadelným festivalom. Diváci sa môžu tradične tešiť na profesionálne i ochotnícke divadelné súbory zo Slovenska a Českej republiky, ale aj na bohatý sprievodný program. Nebudú chýbať ani viaceré novinky.

Najlepší mladí slovenskí hudobníci v Malackách

Najlepší mladí slovenskí hudobníci v MalackáchPo minuloročnom úspechu talentovaných hudobníkov z celého Slovenska, kedy Viva Musica v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom odštartovala prvú sériu koncertov Viva Musica! Grand Prix, sa v nedeľu 13. augusta o 17.00 h do Malaciek „vrátia“ tohtoroční víťazi súťaže slovenských konzervatórií. V Kultúrním domečku (kine) odohrajú hodinový program v rámci svojho dvojmesačného turné po Bratislavskom kraji.

Môžete sa prihlásiť na jesennú šošovicu

Môžete sa prihlásiť na jesennú šošovicuMalacká šošovica prichádza v avizovanom jesennom termíne - 23. septembra. Trhy so sprievodnými podujatiami sa uskutočnia tradične na Kláštornom námestí. Predajcovia, ktorí majú záujem byť súčasťou podujatia, sa môžu prihlásiť prostredníctvom online formulára do 27. augusta.

V nedeľu bude Malacký piknik

V nedeľu bude Malacký piknikNa nedeľu 25. júna pripravil mestský úrad s Mestským centrom kultúry a Centrom voľného času Malacký piknik. Vezmite svoje rodiny, deky a príďte na lúku pri fontáne v Zámockom parku.

Centrum mesta bude patriť deťom a šošovici

Centrum mesta bude patriť deťom a šošoviciUž túto sobotu 27. mája budeme svedkami koncentrovanej radosti, dobrej nálady, krásnych vecí, zdravého jedla a detského smiechu. V centre mesta sa po vzore z minulého roka uskutoční súbežne Deň detí aj Malacká šošovica. O zábavu sa postará veľa zaujímavých a obľúbených účinkujúcich a sprievodných podujatí. Nechajte sa zlákať.

Prvomájové Malacky 2017

Prvomájové Malacky 2017Už v pondelok sa konajú v Zámockom parku obľúbené Prvomájové Malacky, ktoré sa ešte viac priblížili k rodinno - spoločenskému podujatiu s piatimi samostatnými zónami s vlastnými atrakciami, gastro a sprievodným programom. Od skorého rána budú otvorené aj predajné stánky. Hudobný program začína od 10.00 h.

Marec v knižnici s bohatým programom

Marec v knižnici s bohatým programomŠnúra marcových podujatí v knižnici odštartuje fotografickou výstavou o Vincentovi Šikulovi – Aktovka Vincenta Šikulu, ktorá dokumentuje jeho tvorivé a životné zázemie. Nebude chýbať zážitkové čítanie pre školy či Týždeň bez pokút (13. - 18.3.). Pripravené sú aj besedy s Martou Fartelovou (17. 3.) a Jozefom Banášom (23. 3.). Marec ukončí už 11. ročník populárnej Noci s Andersenom (31. 3.).

Dnes začínajú Vianočné trhy

Dnes začínajú Vianočné trhyVianočné trhy sú otvorené pre návštevníkov od 10.00 hod. Oddnes a počas víkendu bude otvorený aj príležitostný trh na Bernolákovej ulici pri Inkubátore. Slávnostné otvorenie trhov bude o 17.30 h. Program je pripravený pre návštevníkov každý deň až do piatka 23. decembra. Do svojich telefónov si môžete stiahnuť aj aplikáciu s programom ako aj aktuálnymi informáciami.

Novinky v mestskej knižnici

Novinky v mestskej knižniciKnižnica MCK - Malacky nakúpila pre svojich čitateľov nové knižné tituly. Okrem rozširovania knižného fondu sa jej darí obnovovať aj interiér a spríjemniť tak svojim návštevníkom prostredie, do ktorého radi chodia. Obe aktivity sa podarilo zrealizovať vďaka grantu z Fondu na podporu umenia.

Tekvicové strašidlá

Tekvicové strašidláCvečko Malacky pripravilo pre deti podujatie v tvorení a vyrezávaní tekvíc. V piatok 14. októbra si preverili svoje tvorivé schopnosti veľkí i malí priaznivci tejto jesennej zábavy.

Vianočné trhy budú dlhšie

Vianočné trhy budú dlhšiePo minuloročnej úspešnej skúške pristúpilo mesto k predĺženiu Vianočných trhov s dedinkou na osem dní. Po novom sa tiež rozširuje počet predajných gastro stánkov a pridáva sa aj trojdňový vianočný trh v uličke pri Inkubátore. Návštevníci si môžu ešte v tomto čase zaželať hudobnú ponuku na víkend.

Jesenná šošovica zaplní Kláštorné námestie už zajtra

Jesenná šošovica zaplní Kláštorné námestie už zajtraZ májovej - jarnej Malackej šošovici sme sa prehupli do jej jesennej verzie. Obľúbené trhy sa uskutočnia budúcu sobotu 24. septembra v tradičnom čase od 9.00 do 15.00 h. Chystá sa na ňu takmer päťdesiat predávajúcich.